rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Żyrardów
586 800 zł 3 260 m2 180 zł/m2

3200m2 gruntu w Żyrardowie

Żyrardów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92873-6 | 2026-05-11 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka o powierzchni 3260 m, położona w spokojnej, zielonej części miasta wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość z ogromnym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
258 000 zł 66 m2 3 886 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990
M-76691-0 | 2018-07-17 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,40 m2 na osiedlu Teklin w Żyrardowie. Lokal składa się z trzech pokoi: salonu z balkonem, pokoju...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
185 000 zł 48 m2 3 862 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-77255-6 | 2018-07-17 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,90 m2 na osiedlu Teklin w Żyrardowie. Lokal składa się z dwóch pokoi: salonu z balkonem, sypialni, a...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
770 000 zł 208 m2 3 702 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002
D-77384-6 | 2018-07-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002

Gotowy do wprowadzenia, wykończony dom w Żyrardowie. Przestronny i komfortowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
114 000 zł 31 m2 3 654 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1982
M-77361-6 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1982

Mieszkanie jednopokojowe na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Mieszkanie składa się z ustawnego pokoju, kuchni z oknem oraz łazienki. Doskonała...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
389 000 zł 128 m2 3 039 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 0
M-77339-6 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 0

Atrakcyjne bezczynszowe mieszkanie w kamienicy w centralnej części miasta. Mieszkanie składające się z czterech pokoi, kuchni, przedpokoju...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
240 000 zł 80 m2 3 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:
D-77367-6 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:

Niewielki dom na ładnej działce w doskonalej lokalizacji Żyrardowa - obrzeża centrum miasta, do stacji PKP 800 m. Budynek składa się z dwóch...

kontakt zobacz ofertę