rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
320 000 zł 64 m2 4 979 zł/m2

Inwestuj w kamienicę

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920
M-88953-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z KW...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Żyrardów
586 800 zł 3 260 m2 180 zł/m2

3200m2 gruntu w Żyrardowie

Żyrardów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92873-6 | 2026-05-11 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka o powierzchni 3260 m, położona w spokojnej, zielonej części miasta wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość z ogromnym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
255 000 zł 62 m2 4 093 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-71957-0 | 2018-05-16 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie typu M-4, z balkonem, zlokalizowane na wysokim parterze, w 4-piętrowym bloku, na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Rozkład pomieszczeń:...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
750 000 zł 331 m2 2 266 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2005
D-71716-0 | 2018-05-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2005

Przepiękny dom położony w centrum Żyrardowa, wśród zabudowy willowej. Budynek posiada ogrzewanie gazowe podłogowe, a dodatkowo jest rozprowadzona...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
760 000 zł 228 m2 3 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1968
D-71712-0 | 2018-05-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1968

Do sprzedania dom w centrum Żyrardowa w ładnej,bezpiecznej,zielonej okolicy,oddalony 5 minut spacerkiem od stacji kolejowej i dworca...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 490 000 zł 330 m2 4 515 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-71705-0 | 2018-05-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Piękna i zadbana willa z uroczym ogrodem w Żyrardowie (330 m2 + 48m2 garaż + 2000 m2 działka). Nieruchomość położona w spokojnej i cichej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
365 000 zł 76 m2 4 803 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
M-71620-0 | 2018-05-14 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 75,81m2 na 1 piętrze 2 piętrowego budynku wielorodzinnego. Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum miasta. Do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
400 000 zł 270 m2 1 481 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990
D-71286-0 | 2018-05-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990

Dom o powierzchni całkowitej 270 m2, zbudowany w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny, z cegły, kryty blachodachówką. W bryle domu znajduje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
440 000 zł 140 m2 3 143 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978
D-71188-0 | 2018-05-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978

Bliźniak w doskonałej lokalizacji Żyrardowa. Dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce 573m2, w odległości 400m od PKP, w pobliżu...

kontakt zobacz ofertę