rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
469 000 zł 47 m2 10 043 zł/m2

Jasne, 2- pokojowe mieszkanie

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-92825-6 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Żyrardów
999 000 zł 227 m2 4 401 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998
D-79823-6 | 2019-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998

Nieruchomość stanowiąca działkę zabudowaną domem jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym. Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 składa się z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
790 000 zł 260 m2 3 038 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001
D-77369-6 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001

Dom wolnostojący o powierzchni 260 m2 położony w Żyrardowie na osiedlu Osada Młyńska. Dom pierwotnie wybudowany w 1975 roku, a w 2001 roku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
180 000 zł 66 m2 2 715 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-77803-0 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Chciałbyś zamieszkać w kamienicy w Żyrardowie ? Szukasz mieszkania w centrum miasta ? Mamy ofertę dla Ciebie. Mieszkanie w centrum...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
749 000 zł 300 m2 2 497 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005
D-77290-5 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005

Do sprzedania luksusowy dom położony w willowej dzielnicy Żyrardowa, wykończony w wysokim standardzie. Budynek wykonany w technologii...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
360 000 zł 51 m2 7 115 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010
M-77802-0 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010

Przytulny, komfortowy loft w zabytkowych murach. Mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze odrestaurowanego budynku dawnej fabryki lniarskiej....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
255 000 zł 62 m2 4 093 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-77800-0 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie typu M-4, z balkonem, zlokalizowane na wysokim parterze, w 4-piętrowym bloku, na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Rozkład pomieszczeń:...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
400 000 zł 270 m2 1 481 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990
D-77308-6 | 2018-07-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990

Dom o powierzchni całkowitej 270 m2, zbudowany w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny, z cegły, kryty blachodachówką. W bryle domu znajduje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
169 000 zł 48 m2 3 521 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-77631-0 | 2018-07-09 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Mieszkanie o pow. 47,18 m23 w Żyrardowie na osiedlu Żeromskiego. Mieszkanie sklada się z 3 ustawnych pokoi, widnej i umeblowanej kuchni,...

kontakt zobacz ofertę