rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 100 000 zł 186 m2 5 914 zł/m2

Dom z potencjałem !

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966
D-88870-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966

Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
240 000 zł 80 m2 3 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:
D-77483-6 | 2018-07-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:

Niewielki dom na ładnej działce w doskonalej lokalizacji Żyrardowa - obrzeża centrum miasta, do stacji PKP 800 m. Budynek składa się z dwóch...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
180 000 zł 66 m2 2 715 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-77480-6 | 2018-07-20 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Chciałbyś zamieszkać w kamienicy w Żyrardowie ? Szukasz mieszkania w centrum miasta ? Mamy ofertę dla Ciebie. Mieszkanie w centrum Żyrardowa w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
649 000 zł 190 m2 3 416 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-77473-6 | 2018-07-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Dom jednorodzinny pobudowany wg. indywidualnego projektu w Żyrardowie. Nieruchomość znajduję się na działce o powierzchni 410 m2. Parter...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
349 000 zł 80 m2 4 363 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
D-77469-6 | 2018-07-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Dom z lat 60-tych na ładnej kształtnej działce (28 x 53) w Żyrardowie. Nieruchomość może służyć jako dom dwurodzinny, każda część składa się z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
199 900 zł 48 m2 4 152 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-77419-6 | 2018-07-19 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Mieszkanie w centrum miasta Żyrardowa. Zadbane, dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły w doskonałej lokalizacji Żyrardowa. Mieszkanie po...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
735 000 zł 110 m2 6 682 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017
D-77421-6 | 2018-07-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017

Nowy dom na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Budynek parterowy na działce o powierzchni 800 m2. Teren ogrodzony. W skład domu wchodzi...

kontakt zobacz ofertę