rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
469 000 zł 47 m2 10 043 zł/m2

Jasne, 2- pokojowe mieszkanie

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-92825-6 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak .

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88868-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
305 000 zł 78 m2 3 911 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-9196-6 | 2011-10-27 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Przestronne mieszkanie na spokojnym osiedlu Wschód. W pobliżu basen, hala, lodowisko, szkoła. Od stacji PKP dojazd busem lub autobusem. W skład...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
149 000 zł 46 m2 3 240 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1975
M-12647-5 | 2011-10-27 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1975

Ładne mieszkanie o pow. 45,7 m2, składające się z 2 pokoi, widnej kuchni i łazienki. Mieszkanie po częściowym remoncie, nowe okna PCV i drzwi...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
402 000 zł 98 m2 4 103 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-6963-6 | 2011-10-27 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Mieszkanie w nowo powstającym budynku w centrum miasta Dzięki tej lokalizacji mieszkańcy będą mieli łatwy dostępdo centrum handlowego, szpitala,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
690 000 zł 230 m2 3 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009
D-1318-14 | 2011-10-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009

Piękny dom jednorodzinny na środkowej działce oddany do użytku w październiku 2009 roku położony w spokojnej dzielnicy Żyrardowa. Parter 103m:...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
260 000 zł 67 m2 3 881 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1910
M-1648-14 | 2011-10-25 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1910

Przytulne mieszkanie o powierzchni 67m2, znajdujące się w bezczynszowej kamienicy, składające się z 3 pokoi, przedpokoju, łazienki, wc i widnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
280 000 zł 300 m2 933 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1984
D-898-14 | 2011-10-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1984

Piętrowy dom typu bliźniak o powierzchni 300 m2 na działce 360m2, położony w cichej , spokojnej dzielnicy Żyrardowa w niedalekim sąsiedztwie...

kontakt zobacz ofertę