rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 100 000 zł 186 m2 5 914 zł/m2

Dom z potencjałem !

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966
D-88870-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966

Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Żyrardów
586 800 zł 3 260 m2 180 zł/m2

3200m2 gruntu w Żyrardowie

Żyrardów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92873-6 | 2026-05-11 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka o powierzchni 3260 m, położona w spokojnej, zielonej części miasta wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość z ogromnym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
305 000 zł 78 m2 3 911 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-9196-6 | 2011-10-27 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Przestronne mieszkanie na spokojnym osiedlu Wschód. W pobliżu basen, hala, lodowisko, szkoła. Od stacji PKP dojazd busem lub autobusem. W skład...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
149 000 zł 46 m2 3 240 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1975
M-12647-5 | 2011-10-27 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1975

Ładne mieszkanie o pow. 45,7 m2, składające się z 2 pokoi, widnej kuchni i łazienki. Mieszkanie po częściowym remoncie, nowe okna PCV i drzwi...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
402 000 zł 98 m2 4 103 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-6963-6 | 2011-10-27 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Mieszkanie w nowo powstającym budynku w centrum miasta Dzięki tej lokalizacji mieszkańcy będą mieli łatwy dostępdo centrum handlowego, szpitala,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
690 000 zł 230 m2 3 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009
D-1318-14 | 2011-10-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009

Piękny dom jednorodzinny na środkowej działce oddany do użytku w październiku 2009 roku położony w spokojnej dzielnicy Żyrardowa. Parter 103m:...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
260 000 zł 67 m2 3 881 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1910
M-1648-14 | 2011-10-25 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1910

Przytulne mieszkanie o powierzchni 67m2, znajdujące się w bezczynszowej kamienicy, składające się z 3 pokoi, przedpokoju, łazienki, wc i widnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
280 000 zł 300 m2 933 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1984
D-898-14 | 2011-10-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1984

Piętrowy dom typu bliźniak o powierzchni 300 m2 na działce 360m2, położony w cichej , spokojnej dzielnicy Żyrardowa w niedalekim sąsiedztwie...

kontakt zobacz ofertę