rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
578 000 zł 55 m2 10 509 zł/m2

3 pokoje | 55 m² | I piętro

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-86620-4 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

3-pokojowe mieszkanie 55 m | I piętro | Osiedle Parkowa | Pruszków Wyjątkowa oferta komfortowego, jasnego mieszkania o powierzchni 55 m,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Pruszków
2 190 000 zł 210 m2 10 429 zł/m2

NOWY I KOMFORTOWY DLA CIEBIE !!!

Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-86156-4 | 2025-11-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Dom w zabudowie bliźniaczej w standardzie premium wyjątkowa oferta w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż prezentujemy nowoczesny dom w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pruszków
1 450 000 zł 200 m2 7 250 zł/m2

KLIMATYCZNY DOM W CENTRUM !!!

Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-86139-4 | 2025-11-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

Klimatyczny dom z duszą w sercu Pruszkowa idealny dla rodziny lub inwestora! Szukasz miejsca z charakterem, które łączy klimat przedwojennej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Pruszków
3 900 zł 55 m2 71 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
MW-86111-4 | 2025-11-07 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Mieszkanie powierzchni 55 m2, usytuowane w Pruszkowie na zamkniętym osiedlu "Oligo Park". Parter z ogródkiem w 4 piętrowym budynku z 2015...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pruszków
1 850 000 zł 192 m2 9 635 zł/m2

Dom na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-86066-4 | 2025-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej komfort, styl i doskonała lokalizacja! Wyjątkowa oferta dla osób ceniących przestrzeń, wygodę i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pruszków
2 190 000 zł 210 m2 10 429 zł/m2

NOWY I KOMFORTOWY DLA CIEBIE !!!

Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-86054-4 | 2025-10-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim premium doskonała lokalizacja! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, wykonany...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Pruszków
4 000 zł 73 m2 55 zł/m2

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2018
MW-86035-4 | 2025-10-15 rozwiń opis
  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2018

Do wynajęcia BARDZO ŁADNE MIESZKANIE z miejscem PARKINGOWYM w GARAŻU podziemnym i komórka lokatorską. Czynsz: 4000zł + media. Nowy blok z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pruszków Żbików
930 000 zł 110 m2 8 455 zł/m2

DOM Z POTENCJAŁEM !!!

Żbików, Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1980
D-86039-4 | 2025-10-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1980

Dom pełen możliwości w spokojnej okolicy! Jeśli marzysz o własnym domu z ogródkiem, w otoczeniu zieleni i z szybkim dojazdem do miasta ta...

kontakt zobacz ofertę