rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
960 000 zł 62 m2 15 484 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017
M-86879-4 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Pruszkowa, na kameralnym i zamkniętym osiedlu, które zapewnia mieszkańcom...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Pruszków Żbików
960 000 zł 110 m2 8 727 zł/m2

DOM Z POTENCJAŁEM !!!

Żbików, Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1980
D-86216-4 | 2025-12-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1980

Dom pełen możliwości w spokojnej okolicy! Jeśli marzysz o własnym domu z ogródkiem, w otoczeniu zieleni i z szybkim dojazdem do miasta ta...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
530 000 zł 49 m2 10 816 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1989
M-86319-4 | 2026-02-06 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1989

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji Pruszkowa Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pruszków
1 199 000 zł 105 m2 11 419 zł/m2

Dom na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020
D-86217-4 | 2025-12-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020

Na sprzedaż: nowoczesny i w pełni wykończony dom w zabudowie szeregowej Pruszków / Piastów Oferujemy elegancki, funkcjonalny dom o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pruszków
1 450 000 zł 200 m2 7 250 zł/m2

KLIMATYCZNY DOM W CENTRUM !!!

Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-86219-4 | 2025-12-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

Klimatyczny dom z duszą w sercu Pruszkowa idealny dla rodziny lub inwestora! Szukasz miejsca z charakterem, które łączy klimat przedwojennej...

kontakt zobacz ofertę