rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
240 000 zł 1 816 m2 132 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-77585-12 | 2018-07-26 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Szukasz ciszy i spokoju? Masz dość miejskiego zgiełku? Pobuduj się i zamieszkaj w Wólce Mlądzkiej. Niezwykle malownicza okolica, cisza,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
168 000 zł 37 m2 4 541 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980
M-77471-5 | 2018-07-26 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980

Słoneczne mieszkanie o pow. 37 m2 usytuowane na 4 pietrze na kameralnym osiedlu w centrum Milanówka. Mimo niewielkiego metrażu mieszkanie jest...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ołtarzew
580 000 zł 162 m2 3 580 zł/m2

Nowy bliźniak w Ołtarzewie

Ołtarzew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018
D-71375-0 | 2018-07-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018

Bardzo ładny bliźniak na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Ołtarzewie. Na parterze znajduje się salon z otwartą z kuchnią i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
340 000 zł 60 m2 5 667 zł/m2

MIESZKANIE W JABŁONNIE

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015
M-77678-16 | 2018-07-26 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015

Mieszkanie o powierzchni 60 m2 do własnej aranżacji. Lokal idealny dla ludzi chcących samemu zadecydować o układzie swojego własnego M. Do...

kontakt zobacz ofertę