rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
930 000 zł 125 m2 7 440 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002
D-77790-12 | 2018-08-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002

Chcesz mieszkać 10 min od Centrum ??? Sprawdź ta oferta jest dla Ciebie !!! Zapraszam do zakupu domu zlokalizowanego na Wawrze. Znajduje się na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
410 000 zł 70 m2 5 857 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006
M-77784-12 | 2018-08-02 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006

CISZA, SPOKÓJ, BEZPIECZEŃSTWO.... Mieszkanie na bezpiecznym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu. W cichej i spokojnej okolicy, położone...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
279 000 zł 41 m2 6 889 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-77787-12 | 2018-08-02 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

MIESZKANIE W CENTRUM JÓZEFOWA. Pokój dzienny z wydzieloną sypialnią(25m2),sypialnia (7m2),kuchnia,łazienka i przedpokój. Kuchnia w zabudowie ze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
320 000 zł 56 m2 5 714 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002
M-77407-4 | 2018-08-02 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002

Mieszkanie 3-pokojowe 56m2 położone na Osiedlu Źródlane w Brwinowie . Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego połączonego z otwartą,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żukówka
370 000 zł 73 m2 5 051 zł/m2

Dom na sprzedaż Żukówka

Żukówka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:
D-77449-5 | 2018-08-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:

Zamieszkaj w Żukówce - 30 KM od Warszawy ! Rozpoczęta budowa drewnianego domu jednorodzinnego z garażem wolno stojącym na działce rolno -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Domaniewek
465 000 zł 162 m2 2 870 zł/m2

Dom na sprzedaż Domaniewek

Domaniewek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-77528-5 | 2018-08-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

Przestronny dom w zabudowie szeregowej segment środkowy. Stan deweloperski segmentu o powierzchni użytkowej 161,92 m2 pozwala na wykończenie...

kontakt zobacz ofertę