rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Rusiec
217 000 zł 1 279 m2 170 zł/m2

Działka na sprzedaż Rusiec

Rusiec, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-77758-5 | 2018-08-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zamieszkaj w Ruścu - 20 KM od Warszawy ! Działka budowlana o powierzchni 1279 m2 położona bezpośrednio przy drodze gminnej, w sąsiedztwie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
459 000 zł 120 m2 3 825 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018
D-77756-5 | 2018-08-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018

NOWA INWESTYCJA ! Samodzielny lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwulokalowym z dostępem do ogrodu. Nieruchomość w trakcie budowy w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Józefów
1 100 000 zł 3 077 m2 357 zł/m2

Działka na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-78045-12 | 2018-08-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Bardzo ładna działka leśna z prawem zabudowy o powierzchni 3077 m2 W kształcie prostokąta położona w Józefowie na granicy z gm. Wawer (kolonia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Wysychy
55 000 zł 1 100 m2 50 zł/m2

Działka na sprzedaż Wysychy

Wysychy, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-77755-7 | 2018-08-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DZIAŁKA WŚRÓD SOSENEK. Działka w kształcie " ściętego" prostokąta o powierzchni 1100 m 2, położona w pierwszej linii zabudowy przy asfaltowej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Wysychy
50 000 zł 1 000 m2 50 zł/m2

Działka na sprzedaż Wysychy

Wysychy, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-77754-7 | 2018-08-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

WYMIAROWA DZIAŁKA W MALOWNICZEJ OKOLICY. Działka o powierzchni 1000 m 2 w kształcie regularnego prostokąta. II linia zabudowy. Dojazd drogą...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Górki
520 000 zł 85 m2 6 118 zł/m2

Dom na sprzedaż Górki

Górki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1973
D-77929-6 | 2018-08-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1973

Do sprzedania siedlisko w miejscowości Górki koło Puszczy Mariańskiej. Na posesji dwa domy wolnostojące, w których mogą zamieszkać dwie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
440 000 zł 140 m2 3 143 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978
D-77930-6 | 2018-08-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978

Bliźniak w doskonałej lokalizacji Żyrardowa. Dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce 573m2, w odległości 400m od PKP, w pobliżu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
950 000 zł 143 m2 6 643 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-77750-5 | 2018-08-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Do sprzedania ciepły dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 143 m2 w pełni umeblowany w podwyższonym standardzie. Rok budowy...

kontakt zobacz ofertę