rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
196 000 zł 36 m2 5 444 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970
M-77948-12 | 2018-08-20 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m2 usytuowane w na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w Otwocku. Składa się z pokoju dziennego, sypialni,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Raszyn
730 000 zł 319 m2 2 288 zł/m2

Dom na sprzedaż Raszyn

Raszyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1988
D-77605-4 | 2018-08-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1988

Wygodny piętrowy segment w zabudowie szeregowej. Doskonała lokalizacja. Dom z ładnie zagospodarowanym ogrodem w cichej okolicy a jednocześnie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Raszyn
620 000 zł 150 m2 4 133 zł/m2

Dom na sprzedaż Raszyn

Raszyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990
D-77603-4 | 2018-08-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990

Nieruchomość w Raszynie w bardzo dobrej lokalizacji przy drodze powiatowej. Blisko połączeń komunikacyjnych około 500m do Aleji Krakowskiej....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 250 000 zł 270 m2 4 630 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1972
D-77735-5 | 2018-08-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1972

Bardzo ładny, o niepowtarzalnym klimacie, gotowy do wprowadzenia, w pełni wyposażony i umeblowany dom, położony w Milanówku. W roku 2014...

kontakt zobacz ofertę