rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
Działka na sprzedaż Budy-Grzybek
3 168 000 zł 14 400 m2 220 zł/m2

Działka inwestycyjna

Budy-Grzybek, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92605-6 | 2026-03-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż działka położona w spokojnej, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się okolicy. To idealna propozycja dla osób planujących...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
2 500 000 zł 185 m2 13 479 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2026
D-90734-12 | 2026-03-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2026

Przedstawiamy nowoczesną i funkcjonalną ofertę domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowaną doskonałej i zielonej części Wawra, idealną dla osób...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
580 000 zł 44 m2 13 182 zł/m2

Komfortowe 2 pokoje z basenem

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-86672-4 | 2026-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku....

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na wynajem Piastów
3 000 zł 39 m2 77 zł/m2

Wynajem Piastów 39 m² | 2 pokoje

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
MW-86740-4 | 2026-03-25 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania | Świetna lokalizacja | 39 m Szukasz komfortowego, zadbanego mieszkania w spokojnej...

kontakt zobacz ofertę