rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
Dom na sprzedaż Marki
1 110 000 zł 145 m2 7 634 zł/m2

Dom na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2025
D-116963-16 | 2025-04-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesny segment z garażem i ogródkiem, Marki Struga Segment narożny o powierzchni 145,47 m, z ogrodem 152 m, zlokalizowany w spokojnej,...

kontakt zobacz ofertę

premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Marki
700 000 zł 90 m2 7 786 zł/m2

Dom na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-118753-16 | 2026-03-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesne segmenty z garażem i ogródkiem, Marki Struga - segment środkowy TERAZ PROMOCYJNA CENA! Inwestycja składająca się z 6...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
840 000 zł 57 m2 14 784 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2021
M-118704-16 | 2026-02-25 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2021

3 - POKOJOWE Z TARASEM I OGRÓDKIEM W BLISKICH MARKACH Na sprzedaż bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie z dużym schowkiem/pomieszczeniem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
989 000 zł 72 m2 13 828 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2023
M-89643-7 | 2026-01-09 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2023

Unikatowe 72m z ogrodem 135m i lasem za płotem Marki Szukasz mieszkania, które daje komfort domu jednorodzinnego? Ta oferta jest dla Ciebie....

kontakt zobacz ofertę