rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
578 000 zł 55 m2 10 509 zł/m2

3 pokoje | 55 m² | I piętro

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-86620-4 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

3-pokojowe mieszkanie 55 m | I piętro | Osiedle Parkowa | Pruszków Wyjątkowa oferta komfortowego, jasnego mieszkania o powierzchni 55 m,...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
499 000 zł 48 m2 10 396 zł/m2

3 pokoje na osiedlu stadion.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-90665-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Stadion. Pokój dzienny połączony z kuchnią w aneksie i loggią. Dwie sypialnie ,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90725-12 | 2026-04-20 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
995 000 zł 88 m2 11 307 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1934
M-86861-4 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1934

PREMIUM | 88 m | Kominek | Widok na park | Kameralna kamienica | Centrum Pruszkowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które łączy klimat...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88765-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
675 000 zł 82 m2 8 220 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-86767-4 | 2026-04-14 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Brwinowie, usytuowane na drugim piętrze kameralnego budynku (ogrzewanie gazowe z własnym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
1 279 000 zł 79 m2 16 190 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020
M-86778-4 | 2026-04-14 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020

Eleganckie, gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami Enclave, Pruszków Na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone...

kontakt zobacz ofertę