rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 280 000 zł 106 m2 12 117 zł/m2

Piękne, klimatyczne mieszkanie.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88889-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
740 000 zł 55 m2 13 455 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2018
M-116983-16 | 2025-05-20 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2018

Bezczynszowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem Marki Struga Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m, położone na kameralnym,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
820 000 zł 64 m2 12 913 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-87227-5 | 2025-05-20 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na terenie zamkniętego osiedla w centrum miasta. Stan bardzo dobry. - pokój dzienny z balkonem - umeblowana...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
649 000 zł 62 m2 10 527 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-90050-12 | 2025-05-19 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w zielonej części Otwocka , na osiedlu Wioska Szwajcarska. Przestronne trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze w bloku z 2004...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa
1 450 000 zł 77 m2 18 905 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 2/16
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1999
M-87222-5 | 2025-05-16 rozwiń opis
  • Piętro: 2/16
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 76,7 m2, zlokalizowane w centrum Warszawy, mieszkanie po remoncie w marcu 2024 roku. Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki
337 000 zł 27 m2 12 322 zł/m2

Mieszkanie pod inwestycję!

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2024
M-90953-6 | 2025-05-16 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2024

Na sprzedaż kawalerka 27,35 m stan deweloperski, parter, nowe budownictwo. Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży funkcjonalnej...

kontakt zobacz ofertę