rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Międzyborów
999 000 zł 137 m2 7 292 zł/m2

Lokal na sprzedaż

Międzyborów, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950
M-92921-6 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950

Na sprzedaż nieruchomość usługowomieszkalna wraz z oddzielnym budynkiem mieszkalnym, położona na zadbanej, zadrzewionej działce o powierzchni 1451...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
848 000 zł 65 m2 12 964 zł/m2

Garaż w cenie!

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-90666-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
210 000 zł 29 m2 7 292 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1968
M-8517-0 | 2015-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1968

ATRAKCYJNE MIESZKANIE W DOBREJ CENIE! Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe, na parterze, w 3-piętrowym, odnowionym bloku. Pokój jasny (okna na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
479 000 zł 53 m2 9 038 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
M-40513-11 | 2015-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

ATRAKCYJNE MIESZKANIE! 3-pokojowe, rozkłądowe, słoneczne, w doskonałym stanie, na IV piętrze w 4-piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzą 3...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
230 000 zł 63 m2 3 651 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979
M-11934-0 | 2015-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979

Mieszkanie trzypokojowe na trzecim pietrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Mieszkanie czyste zadbane, gotowe do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
328 000 zł 118 m2 2 780 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1994
M-31124-7 | 2015-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1994

Dwupoziomowe mieszkanie w Zielonce o powierzchni 118,87m2. Na pierwszym poziomie jest gabinet, kuchnia widna i otwarta na salon z kominkiem i...

kontakt zobacz ofertę