rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
580 000 zł 44 m2 13 182 zł/m2

Komfortowe 2 pokoje z basenem

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-86672-4 | 2026-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku....

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki
335 000 zł 55 m2 6 124 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000
M-21101-0 | 2018-03-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000

Mieszkanie dla wielbicieli nietypowych przestrzeni - dwupoziomowe 92 m2 (po podłodze)! Piwnica 8,5 m2. Dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
210 000 zł 29 m2 7 292 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1968
M-8517-0 | 2015-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1968

ATRAKCYJNE MIESZKANIE W DOBREJ CENIE! Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe, na parterze, w 3-piętrowym, odnowionym bloku. Pokój jasny (okna na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
479 000 zł 53 m2 9 038 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
M-40513-11 | 2015-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

ATRAKCYJNE MIESZKANIE! 3-pokojowe, rozkłądowe, słoneczne, w doskonałym stanie, na IV piętrze w 4-piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzą 3...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
230 000 zł 63 m2 3 651 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979
M-11934-0 | 2015-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979

Mieszkanie trzypokojowe na trzecim pietrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Mieszkanie czyste zadbane, gotowe do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
328 000 zł 118 m2 2 780 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1994
M-31124-7 | 2015-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1994

Dwupoziomowe mieszkanie w Zielonce o powierzchni 118,87m2. Na pierwszym poziomie jest gabinet, kuchnia widna i otwarta na salon z kominkiem i...

kontakt zobacz ofertę