rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
550 000 zł 37 m2 14 865 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938
M-90437-12 | 2025-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938

Mieszkanie 37 m w Śródborowie Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m z balkonem 4 m. Lokal położony jest w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
360 000 zł 91 m2 3 978 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
M-31377-7 | 2015-05-01 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

Mieszkanie bezczynszowe dwupoziomowe o powierzchni 90m2 z przynależnym ogródkiem 167m2 do którego jest bezpośrednie wyjście z salonu. Nieruchomość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
380 000 zł 95 m2 4 010 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
M-31378-7 | 2015-05-01 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

Mieszkanie bezczynszowe dwupoziomowe o powierzchni 94,76m2 z przynależnym ogródkiem 120m2 do którego jest bezpośrednie wyjście z salonu....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
250 000 zł 60 m2 4 167 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
M-18956-12 | 2015-04-30 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

ROZKŁADOWE mieszkanie trzypokojowe 60 m2. Położone w atrakcyjnej lokalizacji 5 min. do SKM, w pobliżu pełna infrastruktura miejska. Mieszkanie do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
200 000 zł 33 m2 6 061 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 3/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1967
M-13024-0 | 2015-04-30 rozwiń opis
  • Piętro: 3/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1967

Świetna cena!!! Dwupokojowe mieszkanie do własnego wykończenia i aranżacji, położone na terenie Marysina Wawerskiego. Rejon świetnie skomunikowany...

kontakt zobacz ofertę