rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Łomianki
335 000 zł 55 m2 6 124 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000
M-21101-0 | 2018-03-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000

Mieszkanie dla wielbicieli nietypowych przestrzeni - dwupoziomowe 92 m2 (po podłodze)! Piwnica 8,5 m2. Dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
720 000 zł 50 m2 14 400 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 7/15
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-7047-0 | 2015-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 7/15
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

Dwupokojowe mieszkanie na Woli o pow. 50,43 m2, usytuowane na siódmym piętrze na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Lokal wykończony w nowoczesnym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
395 000 zł 71 m2 5 563 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-9544-16 | 2018-03-23 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 usytuowane na III piętrze w III piętrowym bloku z 2008r w zacisznej i zielonej części...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
240 000 zł 53 m2 4 537 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 2/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1983
M-12932-0 | 2017-01-24 rozwiń opis
  • Piętro: 2/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1983

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow 52,9m2 usytuowane na II piętrze w VII piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z przedpokoju,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
215 000 zł 87 m2 2 471 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1918
M-18603-6 | 2015-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1918

Mieszkanie w kamienicy w starej części Milanówka składające się z 4 pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie do remontu. Lokal...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
747 500 zł 115 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
M-7987-15 | 2015-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

Trzypokojowy apartament ulokowany na pierwszym pietrze na terenie małego, nowoczesnego osiedla w Wilanowie-Zawady. Mieszkanie w stanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
850 000 zł 135 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009
M-7986-15 | 2015-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009

Czteropokojowy apartament ulokowany na parterze na terenie małego, nowoczesnego osiedla w Wilanowie-Zawady. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
230 000 zł 50 m2 4 600 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006
M-13230-0 | 2015-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006

Mieszkanie 50,17 m na 2 piętrze w bloku trzy piętrowym, na strzeżonym, zamkniętym Osiedlu Victoria - wybudowanym z cegły w 2006r. Ciepłe,...

kontakt zobacz ofertę