rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
580 000 zł 44 m2 13 182 zł/m2

Komfortowe 2 pokoje z basenem

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-86672-4 | 2026-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku....

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-89025-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
180 000 zł 37 m2 4 865 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1967
M-19312-12 | 2015-06-18 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1967

Wyjątkowo położone mieszkanie w Otwocku. Mieszkanie dwupokojowe za rozsądną ceną. Położone na parterze. Pokój dzienny z wyposażonym aneksem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
499 000 zł 84 m2 5 940 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 0
M-19519-12 | 2015-06-18 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 0

Dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy Józefowa. Poziom pierwszy - salon z wyjściem na balkon,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
199 000 zł 37 m2 5 378 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1963
M-19647-12 | 2015-06-18 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1963

Mieszkanie w centrum miasta w cichej i spokojnej okolicy. Duża widna kuchnia z miejscem na postawienie stołu. Dwa pokoje, odnowiona łazienka...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
342 000 zł 69 m2 4 957 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002
M-19644-12 | 2015-06-18 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002

MIESZKANIE NA PARTERZE. DLA KAŻDEGO. Pokój dzienny z balkonem od strony południowego wschodu, zapewniający przyjemne chwile o każdej porze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
225 000 zł 43 m2 5 233 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000
M-16314-4 | 2015-06-18 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000

Zadbane, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, z oddzielną kuchnią i dużym balkonem o powierzchni 43 mkw. Nieruchomość położona na kameralnym osiedlu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
257 000 zł 57 m2 4 509 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006
M-31603-7 | 2015-06-18 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006

Mieszkanie 57 m2 usytuowane jest w Radzyminie, na strzeżonym osiedlu Victoria, 19 km od Warszawy, na II piętrze w budynku trzypiętrowym....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Błonie
129 000 zł 30 m2 4 300 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1976
M-18682-6 | 2015-06-18 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1976

Mieszkanie w centrum miasta skladające się z jednego pokoju, widnej umeblowanej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Ogrzewanie miejskie. Do...

kontakt zobacz ofertę