rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
853 000 zł 97 m2 8 794 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
M-90329-12 | 2025-08-30 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnym osiedlu w centrum Otwocka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w nowej,...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
530 000 zł 39 m2 13 590 zł/m2

Przytulne mieszkanie w kamienicy.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-90697-12 | 2026-02-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy , na pierwszym piętrze . Do wejścia bez nakładów finansowych , po remoncie. Pokój dzienny ,sypialnia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wiskitki
189 000 zł 70 m2 2 700 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wiskitki

Wiskitki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1978
M-5312-14 | 2015-06-19 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1978

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70 m2, na parterze bloku 1 piętrowego, zlokalizowane w miejscowości Wiskitki, w pobliżu węzła autostrady...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
135 000 zł 34 m2 3 955 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960
M-31496-7 | 2015-06-19 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960

Do zaoferowania kawalerka na Osiedlu Słonecznej w Wołominie w bloku z lat 1960 -tych . 34 m2 na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. Kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
409 500 zł 69 m2 5 978 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998
M-19652-12 | 2015-06-19 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998

Kurcze ale Fajne mieszkanie !!!. Trzypokojowe, nowocześnie urządzone mieszkanie na 1 piętrze z balkonem i własnym ogródkiem 70 m2. Pełana własność...

kontakt zobacz ofertę