rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
369 000 zł 64 m2 5 731 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007
M-66581-0 | 2018-05-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007

ROZKŁADOWE, 3-POKOJOWE Z BALKONEM. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, zapewniający dobre doświetlenie mieszkania przez cały dzień. Wysoki...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
848 000 zł 65 m2 12 964 zł/m2

Garaż w cenie!

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-90666-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
235 000 zł 51 m2 4 615 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2004
M-20207-0 | 2015-12-03 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2004

BARDZO DOBRA LOKALIZACJAAAA . Do sprzedaży mieszkanie w centrum Radzymina , o powierzchni 51 m2. Lokal usytuowany na wysokim parterze w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
190 000 zł 38 m2 5 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1968
M-33132-7 | 2015-12-03 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1968

Do sprzedaży mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczysta, 2 pokojowe o powierzchni 37,84 m2 w Zielonce na osiedlu Wolności....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
230 000 zł 26 m2 8 846 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/9
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1964
M-9828-16 | 2015-12-02 rozwiń opis
  • Piętro: 1/9
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1964

Do sprzedania kawalerka, zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy, na granicy Śródmieścia i Woli. mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze,...

kontakt zobacz ofertę