rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
578 000 zł 55 m2 10 509 zł/m2

3 pokoje | 55 m² | I piętro

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-86620-4 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

3-pokojowe mieszkanie 55 m | I piętro | Osiedle Parkowa | Pruszków Wyjątkowa oferta komfortowego, jasnego mieszkania o powierzchni 55 m,...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
469 000 zł 47 m2 10 043 zł/m2

Jasne, 2- pokojowe mieszkanie

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-92825-6 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
300 000 zł 103 m2 2 913 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001
M-19991-0 | 2015-12-07 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001

MILANÓWEK, M-4 , 103m2, do odnowienia, Mieszkanie bezczynszowe w budynku dwulokalowym, do odświeżenia, taras 27m2 z widokiem na pięknie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
199 900 zł 37 m2 5 403 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970
M-20881-12 | 2015-12-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970

ZAARANŻUJ SWOJE MIESZKANIE. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . PO REMONCIE KUCHNIA I ŁAZIENKA Mieszkanie dwupokojowe w Otwocku. Nowa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
115 000 zł 37 m2 3 108 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-20213-0 | 2015-12-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

ZAKUP WYŁĄCZNIE GOTÓWKOWY Mieszkanie o powierzchni 37m2 w centralnej części Pruszkowa, położone na 2. piętrze w niewielkim budynku z cegły,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
540 000 zł 83 m2 6 506 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
M-18944-0 | 2015-12-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

Mieszkanie o powierzchni 83m2, 4 -pokojowe o wysokim standardzie wykończenia. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym i oknem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
359 000 zł 93 m2 3 860 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011
M-33176-7 | 2015-12-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011

MIESZKANIE DLA OSZCZĘDNYCH , NA SKRAJU LASU . Ekonomiczne mieszkanie dwupoziomowe w budynku czterolokalowym na zamkniętym osiedlu w Kobyłce....

kontakt zobacz ofertę