rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88765-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
578 000 zł 55 m2 10 509 zł/m2

3 pokoje | 55 m² | I piętro

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-86620-4 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

3-pokojowe mieszkanie 55 m | I piętro | Osiedle Parkowa | Pruszków Wyjątkowa oferta komfortowego, jasnego mieszkania o powierzchni 55 m,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
260 000 zł 55 m2 4 719 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-10207-16 | 2016-03-16 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

Do sprzedania mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 55,10m2 na III piętrze w III piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Błonie
249 000 zł 64 m2 3 921 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1957
M-22517-0 | 2016-03-15 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1957

Mieszkanie 64 m2 w Błoniu k. Warszawy. Mieszkanie trzypokojowe, do remontu, położone w ścisłym centrum miasta. W skład mieszkania wchodzą: widna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
245 000 zł 53 m2 4 631 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1983
M-23673-0 | 2016-03-15 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1983

Do sprzedania mieszkanieo powierzchni 52,9m2 na III piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie dwustronne z dużą loggią. Składa się z przedpokoju,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
77 000 zł 34 m2 2 265 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-23708-0 | 2016-03-15 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie o powierzchni 34 m2, usytuowane na parterze w kamienicy na osiedlu Żeromskiego. Lokal składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Do...

kontakt zobacz ofertę