rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
279 000 zł 64 m2 4 394 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980
M-24583-0 | 2018-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980

ROZKŁADOWE, CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ CENTRUM LEGIONOWA Idealny rozkład pomieszczeń: - cztery osobne pokoje (16 m2, 10,6...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
350 000 zł 48 m2 7 261 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1968
M-22207-0 | 2016-03-17 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1968

ROZKŁADOWE MIESZKANIE NA WOLI! Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w cichej okolicy. W pobliżu liczne parki, przedszkola, szkoły i sklepy....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
515 232 zł 61 m2 8 505 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/12
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2016
M-41713-11 | 2016-03-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/12
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2016

ATRAKCYJNA OFERTA !!!!! Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji Salon z aneksem kuchennym oraz z wyjściem na balkon (str...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
764 000 zł 76 m2 9 997 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 7/12
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2016
M-41715-11 | 2016-12-30 rozwiń opis
  • Piętro: 7/12
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2016

ATARKCYJNA OFERTA !!!! Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Bardzo bliska Wola - przy stacji metra Rondo Daszyńskiego....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
329 000 zł 51 m2 6 451 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-41738-11 | 2016-03-16 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

ATRAKCYJNA OFERTA!!! Do sprzedaży funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w której świetnie się mieszkało szczęśliwej rodzinie !!!. Lokal...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
240 000 zł 55 m2 4 364 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-21624-12 | 2016-03-16 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Mieszkanie w środku spokojnego i pełnego zieleni osiedla, z dala od zgiełku miasta, a jednocześcnie bardzo blisko centrum, zaledwie 3 min. do...

kontakt zobacz ofertę