rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 280 000 zł 106 m2 12 117 zł/m2

Piękne, klimatyczne mieszkanie.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88889-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
235 000 zł 65 m2 3 596 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-33417-7 | 2016-04-14 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z KW o powierzchni 65,37m2 na 4-piętrze w bloku 4-piętrowym z1989 roku. Na mieszkanie składają się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
209 000 zł 38 m2 5 500 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1979
M-21813-12 | 2016-04-14 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1979

___GUSTOWNIE__ ODNOWIONE__ DO__ WEJŚCIA____ Dwa pokoje z kuchnią i łazienką, w świetnej lokalizacji centrum Otwocka. Dostęp do infrastruktury...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
198 000 zł 40 m2 4 950 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-21812-12 | 2016-04-14 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

___KUPUJĄCY NIE PŁACI 2 % PCC__CENA_DO_NEGOCJACJI___ MIESZKANIE __w__ STYLOWEJ KAMIENICY----- położone na pięknej działce 1400 m2. Lokal w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
600 000 zł 82 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010
M-9397-15 | 2016-04-14 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010

Na sprzedaż komfortowe i bardzo rozkłądowe mieszkanie o łącznej powierzchni 82 m2 w Józefosławiu. Mieszkanie w stanie idealnym, zaprojektowane...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
150 000 zł 24 m2 6 250 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1970
M-34129-7 | 2016-04-14 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1970

Do sprzedaży mieszkanie w Wołominie o pow. 24,40 m2 w cenie 190 tys. zł. znajduje się na 4 piętrze. Mieszkanie posiada pokój połączony z kuchnią i...

kontakt zobacz ofertę