rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
369 000 zł 64 m2 5 731 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007
M-66581-0 | 2018-05-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007

ROZKŁADOWE, 3-POKOJOWE Z BALKONEM. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, zapewniający dobre doświetlenie mieszkania przez cały dzień. Wysoki...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Piastów
632 000 zł 60 m2 10 498 zł/m2

3 pokoje 60 m² | Balkon |

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981
M-86671-4 | 2026-05-04 rozwiń opis
  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacji Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
273 000 zł 57 m2 4 789 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006
M-34248-7 | 2016-04-18 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006

Ładne , komfortowo wykończone mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Lokal składa się z: -kuchnia 6,72m2 ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
210 000 zł 36 m2 5 758 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002
M-10347-16 | 2017-01-31 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002

Dwupokojowe, bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie. Osiedle strzeżone, zamknięte. Mieszkanie bardzo widne, nie wymagające remontu. Wokół...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
485 000 zł 71 m2 6 876 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 5/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-24408-0 | 2016-04-18 rozwiń opis
  • Piętro: 5/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w centrum Legionowa o powierzchni 70,54m2 na V piętrze w V piętrowym bloku z 2008r na osiedlu "Rezydencja...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
485 000 zł 69 m2 7 009 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1960
M-21825-0 | 2016-04-18 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1960

Przestronne, ciche mieszkanie na 1 piętrze 3-piętrowego budynku z cegły z lat 60-tych. Mieszkanie składa się z 3 sypialni, salonu z wyjściem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
220 000 zł 64 m2 3 441 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-34244-7 | 2016-04-18 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Do pilnej sprzedaży mieszkanie, położone na parterze trzypiętrowego bloku z ogródkiem i przynależącą piwnicą . Powierzchnia mieszkania 63,93m 2 w...

kontakt zobacz ofertę