rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 280 000 zł 106 m2 12 117 zł/m2

Piękne, klimatyczne mieszkanie.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88889-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków Malichy
781 000 zł 71 m2 11 000 zł/m2

PARTER , OGRÓD I WYGODA !!!

Malichy, Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-85931-4 | 2025-09-11 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w spokojnej dzielnicy Tworki. To funkcjonalny, dwustronny apartament z dwoma balkonami, z...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
750 000 zł 64 m2 11 719 zł/m2

Mieszkanie blisko WKD !

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-86756-5 | 2025-09-05 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż: jasne, narożne mieszkanie o pow. 64,44 m zlokalizowane w cichej i zielonej części Milanówka. Mieszkanie usytuowane jest na II...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
853 000 zł 97 m2 8 794 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
M-90329-12 | 2025-08-30 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnym osiedlu w centrum Otwocka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w nowej,...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
414 297 zł 35 m2 11 700 zł/m2

Zainwestuj w mieszkanie w kamienicy!

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930
M-87252-5 | 2025-05-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "Miasto Ogród". W odległości 400 m znajduję się PKP Milanówek oraz centrum...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
305 000 zł 23 m2 13 336 zł/m2

Zamieszkaj w kamienicy

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-87240-5 | 2025-05-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w kamienicy w klasycznym stylu, położone na wysokim parterze. Piękna klimatyczna nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa
1 450 000 zł 77 m2 18 905 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 2/16
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1999
M-87222-5 | 2025-05-16 rozwiń opis
  • Piętro: 2/16
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 76,7 m2, zlokalizowane w centrum Warszawy, mieszkanie po remoncie w marcu 2024 roku. Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
375 000 zł 44 m2 8 488 zł/m2

Zainwestuj w kamienicę

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930
M-86987-5 | 2025-03-11 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930

kontakt zobacz ofertę