rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
848 000 zł 65 m2 12 964 zł/m2

Garaż w cenie!

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-90666-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
369 000 zł 64 m2 5 731 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007
M-66581-0 | 2018-05-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007

ROZKŁADOWE, 3-POKOJOWE Z BALKONEM. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, zapewniający dobre doświetlenie mieszkania przez cały dzień. Wysoki...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
283 239 zł 57 m2 4 950 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4383-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 57,22 m2 mieszczące się na 4 pietrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (23,99...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
300 096 zł 63 m2 4 800 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4359-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 62,52 m2 mieszczące się na 2 pietrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (23,36...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
274 217 zł 58 m2 4 750 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4406-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 57,73 m2 mieszczące się na parterze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (24,37...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
299 928 zł 61 m2 4 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4382-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 61,21 m2 mieszczące się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (24,44...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
276 789 zł 57 m2 4 850 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4425-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 57,07 m2 mieszczące się na 2 pietrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (22,78...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
300 957 zł 61 m2 4 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4398-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 61,42 m2 mieszczące się na 4 pietrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (22,24...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
291 682 zł 62 m2 4 700 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4408-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 62,06 m2 mieszczące się na parterze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (24,22...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
302 482 zł 65 m2 4 650 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4386-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 65,05 m2 mieszczące się na parterze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
281 112 zł 57 m2 4 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4367-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 57,37 m2 mieszczące się na 3 pietrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (24,10...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
291 983 zł 61 m2 4 750 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4416-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 61,47 m2 mieszczące się na 1 pietrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (24,22...

kontakt zobacz ofertę