rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
305 000 zł 22 m2 13 628 zł/m2

Zamieszkaj w kamienicy

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-87240-5 | 2025-05-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w kamienicy w klasycznym stylu, położone na wysokim parterze. Piękna klimatyczna nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
465 000 zł 94 m2 4 947 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002
M-81209-16 | 2019-01-28 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002

ROZKŁADOWE, PRZESTRZENNE Z POTENCJAŁEM. TYLKO 650m DO STACJI KOLEJKI MIEJSKIEJ LEGIONOWO-PIASKI. 4-pokojowe mieszkanie na nowym, cichym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
543 535 zł 117 m2 4 650 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
M-4364-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 116,89 m2 mieszczące się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (36,89...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
230 000 zł 46 m2 5 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-4419-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 46 m2 mieszczące się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (21,61...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
210 919 zł 43 m2 4 950 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-4424-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 42,61 m2 mieszczące się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (20,18...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
204 750 zł 41 m2 5 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-4361-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 40,95 m2 mieszczące się na 1 pietrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (20,88...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
276 948 zł 57 m2 4 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4413-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 56,52 m2 mieszczące się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (24,01...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
222 460 zł 45 m2 4 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-4360-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 45,40 m2 mieszczące się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (21,42...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
208 386 zł 41 m2 5 100 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-4390-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 40,86 m2 mieszczące się na 3 pietrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (20,94...

kontakt zobacz ofertę