rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Nadarzyn
1 600 000 zł 3 200 m2 500 zł/m2

Nieruchomość usługowa

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-86997-4 | 2026-05-15 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu USŁUGOWYM. Jeśli Szukasz miejsca pod własną działalność gospodarczą? Chcesz zrealizować inwestycję pod...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
148 000 zł 1 000 m2 148 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-16583-4 | 2016-06-04 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Kształtna działka w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko do centrum miasta a jednocześnie cicho , zielono. Nowo wydzielone działki budowlane o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
166 000 zł 1 000 m2 166 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-16584-4 | 2016-06-04 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
196 000 zł 1 263 m2 155 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-16585-4 | 2016-06-04 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w okolicy zabudowy jednorodzinnej. Działka z Planem zagospodarowania Przestrzennego. Budownictwo jednorodzinne z usługami...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
5 021 000 zł 16 738 m2 300 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-24505-0 | 2016-04-13 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

Działka położona w Nadarzynie na terenie objętym MPZP i przeznaczona pod zabudowę przemysłowo - usługową. Szerokość działki ok. 60 m pozwala uznać...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
183 000 zł 981 m2 187 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-17339-0 | 2015-09-02 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana przy drodze gminnej, z mediami miejskimi w pobliżu, blisko centrum Nadarzyna. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do trójkata o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
183 000 zł 981 m2 187 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-17340-0 | 2015-09-02 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Ładna działka budowlana z mediami miejskimi w pobliżu, przy drodze gminnej, blisko centrum Nadarzyna. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
2 250 000 zł 15 000 m2 150 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: pod inwestycję
G-18718-6 | 2015-07-06 rozwiń opis
  • Typ działki: pod inwestycję

Działka inwestycyjna o powierzchni 15000m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznaczona pod usługi i magazyny ....

kontakt zobacz ofertę