rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Nadarzyn
1 600 000 zł 3 200 m2 500 zł/m2

Nieruchomość usługowa

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-86997-4 | 2026-05-15 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu USŁUGOWYM. Jeśli Szukasz miejsca pod własną działalność gospodarczą? Chcesz zrealizować inwestycję pod...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
246 000 zł 1 329 m2 185 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-62490-0 | 2018-03-06 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana o powierzchni 1329 m2 położona niedaleko centrum Nadarzyna. Nieruchomość w kształcie trójkąta o wymiarach 69m2 x 57m2 x 39m2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
246 000 zł 1 329 m2 185 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-58590-0 | 2018-01-18 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
350 000 zł 2 000 m2 150 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-57059-0 | 2017-12-22 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Piękna działka lesno budowlana na pograniczu Nadarzyna i Strzeniówki o pow. ponad 2000 m. Media: prąd, gaz, woda. Możliwość wybudowania...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
498 000 zł 4 973 m2 100 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-57058-0 | 2017-12-22 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana położona na granicy Otrębus i Nadarzyna . Teren budowlano-rekreacyjny, położony w ekologicznej, cichej okolicy, nad małą...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
300 000 zł 1 181 m2 254 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-56136-0 | 2017-12-07 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Bardzo ładnie położona działka budowlana w Nadarzynie. Prąd i gaz przy działce, kanalizacja w trakcie realizacji. Otczenie zabudowa jednorodzinna....

kontakt zobacz ofertę