rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Raszyn
1 290 000 zł 142 m2 9 085 zł/m2

BEZPOŚREDNIO PRZY REZERWACIE !!!

Raszyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000
D-86416-4 | 2026-03-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000

Przestronny segment 142,81 m z garażem w otoczeniu zieleni bezpośrednio przy rezerwacie przyrody w Raszyn Na sprzedaż funkcjonalny lokal...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Góraszka
1 580 000 zł 273 m2 5 788 zł/m2

Dom na sprzedaż Góraszka

Góraszka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2013
D-88230-12 | 2023-04-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2013

ZADBANY dom w okolicy - Wiązowna GÓRASZKA. Dom, który zachwyci Cię niezwykłą przestrzenią i stylowym wnętrzem. PARTER: wiatrołap, hol....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
710 000 zł 121 m2 5 868 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022
D-88229-12 | 2023-04-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022

Zapraszam do zakupu domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w Sulejówku. Kameralne osiedle złożone z 4 segmentów - REALIZACJA IV KWARTAŁ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pruszków
1 290 000 zł 265 m2 4 868 zł/m2

Dom na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1993
D-83006-4 | 2023-04-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1993

ZAMIESZKAJ W ZIELONEJ DZIELNICY PRUSZKOWA !!! Dom jednorodzinny , projekt domu atrialnego, co daje nam pełną intymność i swobodę. Piękna...

kontakt zobacz ofertę