rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Kąck
1 799 000 zł 198 m2 9 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-90826-12 | 2026-04-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DOM W USTRONNYM MIEJSCU DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU OD ZGIEŁKU MIEJSKIEGO. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
549 000 zł 148 m2 3 709 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-60680-0 | 2018-02-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

BLIŻNIAKI W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI ! Domy-bliźniaki stanowią rozwiązanie pośrednie pomiędzy domem wolno stojącym, a zabudową szeregową....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Radzymin
679 000 zł 190 m2 3 574 zł/m2

Dom na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-60676-0 | 2018-02-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

TU MOŻESZ ZAMIESZKAĆ I PROWADZIĆ WŁASNY BIZNES Budynek wolnostojący 3 kondygnacyjny położony nieopodal centrum...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Walendów
12 500 zł 270 m2 46 zł/m2

Dom na wynajem Walendów

Walendów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015
DW-60573-0 | 2018-02-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015

Do wynajęcia willa na osiedlu Walendia. Salon : podłoga dębowa, zabudowa ściany z drzwiami przejściowymi, meble wiszące 6 szt. Oświetlenie LED...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż
480 000 zł 110 m2 0 zł/m2

Dom na sprzedaż

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-60639-0 | 2018-02-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

Na sprzedaż segment w zabudowie szeregowej na spokojnym, zamkniętym osiedlu w Otrębusach. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 110 m2. Miejsce...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kady
799 000 zł 300 m2 2 663 zł/m2

Dom na sprzedaż Kady

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2004
D-60643-0 | 2018-02-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2004

Dom o powierzchni 300m2, wybudowany w 2004 roku, oddalony 2 km od Grodziska Mazowieckiego. Na parterze : salon ok. 40 m2 z wyjściem na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
618 000 zł 220 m2 2 809 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2005
D-60617-0 | 2018-02-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2005

Segment z garażem w centrum Milanówka. Dom zadbany, gotowy do zamieszkania. Na parterze: - pokój dzienny z kominkiem i z wyjściem do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Postoliska
209 000 zł 243 m2 860 zł/m2

Dom na sprzedaż Postoliska

Postoliska, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-44630-0 | 2018-02-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

PRZESTRONNY DOM Z DOBRYM DOSTĘPEM DO STACJI PKP. Dom w stanie surowym otwartym- możliwość dostosowania do do własnych potrzeb. Dwie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Legionowo
480 000 zł 103 m2 4 660 zł/m2

Dom na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002
D-60504-0 | 2018-03-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002

NAROŻNY SEGMENT NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU Powierzchnia użytkowa domu - 103 m2. Powierzchnia działki - 193 m2. Na parterze: - kotłownia z...

kontakt zobacz ofertę