rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak .

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88868-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
490 000 zł 263 m2 1 863 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-79463-6 | 2019-02-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

Dom pasywny wolnostojący z garażem w bryle budynku Dobra lokalizacja Żyrardowa, blisko szkoła ok 1 km , sklepy, komunikacja miejska Dom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
450 000 zł 150 m2 3 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1949
D-79484-6 | 2019-02-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1949

Dom usytuowany na działce o powierzchni 935 m2. Nieruchomość idealna dla dwóch rodzin. Na parterze znajdują się dwa pokoje, dwie kuchnie,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
770 000 zł 208 m2 3 702 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002
D-79438-6 | 2019-02-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002

Gotowy do wprowadzenia, wykończony dom w Żyrardowie. Przestronny i komfortowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
989 000 zł 240 m2 4 121 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018
D-79049-6 | 2018-11-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018

Elegancki, w pełni wyposażony dom jednorodzinny w okolicy Żyrardowa. Budynek wykończony w stylu prowansalskim sprzedawany z pełnym...

kontakt zobacz ofertę