rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 100 000 zł 186 m2 5 914 zł/m2

Dom z potencjałem !

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966
D-88870-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966

Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak .

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88868-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
649 000 zł 190 m2 3 416 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-77864-6 | 2018-08-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Dom jednorodzinny pobudowany wg. indywidualnego projektu w Żyrardowie. Nieruchomość znajduję się na działce o powierzchni 410 m2. Parter...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
770 000 zł 208 m2 3 702 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002
D-77766-6 | 2018-08-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002

Gotowy do wprowadzenia, wykończony dom w Żyrardowie. Przestronny i komfortowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
390 000 zł 194 m2 2 010 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990
D-77704-6 | 2018-08-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990

Dom w zabudowie bliźniaczej w sąsiedztwie lasu w Żyrardowie. Na parterze mieści się salon o pow. 26,5 m2 z wyjściem na taras o wielkości 19,9...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
159 000 zł 50 m2 3 180 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1934
D-77600-6 | 2018-07-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1934

Dom w cenie kawalerki!! Przedwojenna 1/2 bliźniaka w cichej, spokojnej dzielnicy Żyrardowa. Idealna lokalizacja - blisko centrum miasta ,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
2 950 000 zł 870 m2 3 391 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy:
D-77524-6 | 2018-07-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy:

Do sprzedaży nieruchomość usługowa z prowadzoną działalnością - wynajem lokali (wesela, komunie, chrzty itp.) Parter budynku mieści dwa osobne...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
440 000 zł 140 m2 3 143 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978
D-77494-6 | 2018-07-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978

Bliźniak w doskonałej lokalizacji Żyrardowa. Dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce 573m2, w odległości 400m od PKP, w pobliżu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
240 000 zł 80 m2 3 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:
D-77483-6 | 2018-07-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:

Niewielki dom na ładnej działce w doskonalej lokalizacji Żyrardowa - obrzeża centrum miasta, do stacji PKP 800 m. Budynek składa się z dwóch...

kontakt zobacz ofertę