rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak .

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88868-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 600 000 zł 350 m2 4 571 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 2003
D-6213-14 | 2015-01-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 2003

Duży 3 kondygnacyjny budynek o pow. 310 m2 na działce o pow. 1279 m2. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum miasta. Budynek do wprowadzenia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
350 000 zł 130 m2 2 692 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-6326-14 | 2014-12-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m2 na działce o powierzchni 329 m2. Dom składa się z 4 pokoi, kuchni, dwóch łazienek z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Żyrardów
1 500 zł 82 m2 18 zł/m2

Dom na wynajem Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:
DW-6194-14 | 2014-11-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:

Do wynajęcia parter domu po generalnym remoncie o powierzchni 82 m2 . Mieszkanie w domu w wolnostojącym składa się : - salon o pow. 32 m2 z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
499 000 zł 265 m2 1 883 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1992
D-6105-14 | 2014-09-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1992

Duży przestronny dom na pełnej zieleni działce zlokalizowany w cichej i spokojnej części Żyrardowa. Dom składa się z dwóch kondygnacji oraz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
455 000 zł 200 m2 2 275 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1990
D-5897-14 | 2014-07-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1990

Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 160 m2 na działce o powierzchni 449 m2. Na parterze jest: pokój, garaż i kotłownia z piecem gazowym....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Żyrardów
1 500 zł 140 m2 11 zł/m2

Dom na wynajem Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006
DW-5811-14 | 2014-06-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006

Do wynajęcia dom położony w Żyrardowie, znajdujący się w otoczeniu ładnej zabudowy jednorodzinnej ale na uboczu. Dom nie umeblowany, składający...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
497 000 zł 500 m2 994 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 15
  • Rok budowy: 1993
D-9099-6 | 2014-05-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 15
  • Rok budowy: 1993

Nieruchomość położona przy trasie Warszawa - Żyrardów z dostępem do drogi publicznej . Złożona z części mieszkalnej oraz pomieszczeń doskonałych...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
449 000 zł 180 m2 2 494 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1990
D-5598-14 | 2014-04-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1990

Dom w Żyrardowie położony blisko lasu w cichej i spokojnej okolicy na uboczu miasta. Dom jest podpiwniczony, znajduje sie tam garaż...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
370 000 zł 124 m2 2 984 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1980
D-5512-14 | 2014-04-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1980

Do sprzedania wykończony dom o powierzchni 124 m2 położony na osiedlu Batorego w Żyrardowie. Dom składa się z 5 pokoi: parter: - 1 pokój o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
540 000 zł 180 m2 3 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1997
D-5485-14 | 2014-03-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1997

Do sprzedania dom w budownictwie tradycyjnym z pustaka, ocieplony, otynkowany, struktura na tynku. Nieruchomość trzy kondygnacyjna, bez...

kontakt zobacz ofertę