rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 100 000 zł 186 m2 5 914 zł/m2

Dom z potencjałem !

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966
D-88870-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966

Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
360 000 zł 102 m2 3 529 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978
D-4873-14 | 2016-05-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978

Dom trzykondygnacyjny o powierzchni 102 m2. Parter domu stanowi garaż, dwa pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia. Pierwsze piętro składa się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
360 000 zł 88 m2 4 091 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
D-25355-0 | 2016-05-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

Dom wolnostojący, podpiwniczony na działce 765 m2 blisko centrum Żyrardowa. Zbudowany jest z pustaka atestowanego w roku 1960. Dobudówka zbudowana...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
355 000 zł 102 m2 3 498 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978
D-22409-0 | 2016-03-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978

Dom parterowy o powierzchni 101,5 m2 położony w bardzo dobrej lokalizacji, blisko szkoły i stacji PKP. Na działce o powierzchni 333 m2 znajduje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
490 000 zł 260 m2 1 885 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000
D-23555-0 | 2016-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000

Dwurodzinny dom w zabudowie bliźniaczej w dobrej lokalizacji Żyrardowa, około 1,5 km od stacji PKP. Nieruchomość położona na działce o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
830 000 zł 280 m2 2 964 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1974
D-23002-0 | 2016-03-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1974

Dom wolnostojący, dwurodzinny na działce o powierzchni 482 m2. Dom wybudowany w 1974 roku, rozbudowany w roku 1998. Dwa osobne wejścia i bramy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
560 000 zł 140 m2 4 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002
D-20133-0 | 2016-02-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002

Do sprzedania wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 140 m2, wybudowany po 2000 roku, na zadbanej działce ok. 800 m2. Dom parterowy z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 200 000 zł 227 m2 5 286 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998
D-18484-0 | 2015-10-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998

Nieruchomość stanowiąca działkę zabudowaną domem jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym. Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 składa się z trzech...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Żyrardów
2 800 zł 200 m2 14 zł/m2

Dom na wynajem Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1968
DW-18168-0 | 2015-09-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1968

Do wynajęcia piętrowy dom w bardzo dobrym stanie o powierzchni użytkowej ok. 140 m2. Dom składa się z czterech pokoi, aneksu kuchennego, dwóch...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
780 000 zł 255 m2 3 059 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
D-18101-0 | 2015-09-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

Dom w Żyrardowie posadowiony na działce o powierzchni 1435 m2 w cichej części miasta. Dom wybudowany z wysokiej klasy materiałów, doprowadzony do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
699 000 zł 180 m2 3 883 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
D-17158-0 | 2015-08-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

Dom pobudowany w roku 2015, odebrany w 2015 roku. Zbudowany na solidnych fundamentach z zewnątrz ocieplone styropianem 10 cm od najniższego punktu...

kontakt zobacz ofertę