rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Łomianki
649 000 zł 240 m2 2 704 zł/m2

Dom na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998
D-70551-0 | 2018-05-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 235 m2 w centrum Łomianek. Atrakcyjny, kameralny dom w zabudowie segmentowej położony w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Łomianki
1 820 000 zł 340 m2 5 353 zł/m2

Dom na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-23194-0 | 2016-04-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 340 m2, usytuowany na foremnej i zagospodarowanej działce (900 m2....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Łomianki
874 000 zł 180 m2 4 856 zł/m2

Dom na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006
D-41809-11 | 2016-04-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006

ATRAKCYJNA OFERTA !!!!!! Środkowy segment w Łomiankach. Bardzo cicha, zielona okolica z dobrą infrastrukturą. Dom urządzony bardzo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Łomianki
1 950 000 zł 640 m2 3 047 zł/m2

Dom na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2006
D-22505-0 | 2016-03-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2006

Reprezentacyjny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 640 m2, usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 1500 m2. Nieruchomość...

kontakt zobacz ofertę