rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Łomianki
649 000 zł 240 m2 2 704 zł/m2

Dom na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998
D-70551-0 | 2018-05-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 235 m2 w centrum Łomianek. Atrakcyjny, kameralny dom w zabudowie segmentowej położony w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Łomianki
580 000 zł 115 m2 5 043 zł/m2

Dom na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012
D-18529-0 | 2015-12-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na zadbanej działce o powierzchni 250 m2. Dom ma funkcjonalny układ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żukówka
409 000 zł 191 m2 2 141 zł/m2

Dom na sprzedaż Żukówka

Żukówka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-18437-6 | 2015-11-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 127 m2, powierzchnia całkowita 191 m2. Osiedle z pełną infrastrukturą, wszystkie media...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żukówka
409 000 zł 191 m2 2 141 zł/m2

Dom na sprzedaż Żukówka

Żukówka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-19001-6 | 2015-11-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żukówka
409 000 zł 191 m2 2 141 zł/m2

Dom na sprzedaż Żukówka

Żukówka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-18999-6 | 2015-11-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żukówka
409 000 zł 191 m2 2 141 zł/m2

Dom na sprzedaż Żukówka

Żukówka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-19000-6 | 2015-11-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Łomianki
530 000 zł 189 m2 2 810 zł/m2

Dom na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015
D-9789-16 | 2017-02-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015

1/2 bliźniaka w Łomiankach. Budynek położony w cichej i malowniczej okolicy. Dom w stanie developerskim, podłączony do sieci gazowej i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
520 000 zł 220 m2 2 364 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1939
D-19297-0 | 2015-11-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1939

Dom o powierzchni całkowitej 220 m2 (użytkowa 190m2) w centrum Błonia na działce 571m2. Nieruchomość składa sie z 2 osobnych mieszkań (50m2 i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
630 000 zł 200 m2 3 150 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2003
D-18702-5 | 2015-11-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2003

Dom 200 m2 w centrum Błonia k. Warszawy położony w okolicy domów jednorodzinnych. Dom wykończony, gotowy do użytkowania. Na parterze: salon z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Łomianki
1 999 000 zł 690 m2 2 896 zł/m2

Dom na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 1995
D-19095-0 | 2017-03-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 1995

Oferta inwestycyjna - szeregowiec wielorodzinny, 5 segmentów z 5 mieszkaniami dwupoziomowymi, każdy z zadaszonym aneksem garażowym. Budynek...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Łomianki
445 000 zł 110 m2 4 050 zł/m2

Dom na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
D-19107-0 | 2015-11-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

NOWOCZESNE DOMY W ŁOMIANKACH!!! Do sprzedaży dom o powierzchni 100m2 z działką o powierzchni 219m2. W skład nieruchomości...

kontakt zobacz ofertę