rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Raszyn
1 435 000 zł 160 m2 8 969 zł/m2

NOWOCZESNY I ENERGOOSZCZĘDNY !!!

Raszyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024
D-86803-4 | 2026-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024

Nowoczesny, energooszczędny dom bliźniaczy 160 m Raszyn, Nowe Grocholice Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
Dom na sprzedaż Izbica
1 790 000 zł 183 m2 9 760 zł/m2

NOWOCZESNY DOM - IZBICA NAD NARWIĄ

Izbica, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2019
D-105008-16 | 2023-02-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2019

NOWOCZESNY DOM - IZBICA NAD NARWIĄ Do sprzedania pół bliźniaka (dom połączony z sąsiadem garażami) w miejscowości Izbica. Powierzchnia z...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Jakubów
2 000 000 zł 394 m2 5 076 zł/m2

Dom na sprzedaż Jakubów

Jakubów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997
D-82420-13 | 2022-12-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997

Na sprzedaż budynek handlowo - usługowy w samym centrum Jakubowa! Oferujemy budynek handlowo - usługowy w samym centrum i bezpośrednio przy...

kontakt zobacz ofertę

premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Ruda
546 000 zł 52 m2 10 577 zł/m2

POSESJA SIEDLISKOWA

Ruda, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1980
D-84371-7 | 2022-05-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1980

POSESJA SIEDLISKOWA JAKIEJ SZUKASZ. Jeżeli szukasz siedliska z domem, stodołą i dużą działką- przyjedź i zobacz, Jeżeli szukasz posesji...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Otrębusy
5 000 000 zł 1 500 m2 3 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Otrębusy

Otrębusy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-83517-5 | 2022-03-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

Zabudowę nieruchomości stanowią 3 obiekty-hale produkcyjno -magazynowe z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej pow użytkowej 1500 m2, z parkingiem...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Brwinów
4 000 000 zł 630 m2 6 349 zł/m2

Dom na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1999
D-83444-5 | 2022-03-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1999

Nieruchomość usługowo-produkcyjna o powierzchni 630 m2 na działce 1696 m2. W skład nieruchomości wchodzi zakład produkcyjny z halą 300 m2,...

kontakt zobacz ofertę