rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Regów
1 500 000 zł 135 m2 11 111 zł/m2

Dom na sprzedaż Regów

Regów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2023
D-92813-6 | 2026-04-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2023

Na sprzedaż w pełni wykończony dom parterowy z użytkowym poddaszem, położony na zadbanej działce w zielonej, spokojnej okolicy. Idealny dla...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Nowa Wieś
1 500 000 zł 184 m2 8 152 zł/m2

Dom na sprzedaż Nowa Wieś

Nowa Wieś, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-88807-5 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Do sprzedania nowoczesny budynek! Budynki połączone garażami-funkcjonalny rozkład pomieszczeń,wysoki standard wykończenia. W całym domu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Komorów
2 200 000 zł 200 m2 11 000 zł/m2

JEDYNY W TAKIEJ LOKALIZACJI !!!

Komorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy:
D-85741-4 | 2026-04-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy:

Na sprzedaż nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji Starego Komorowa . Prestiż , cisza i spokój. Dom do adaptacji, rozbudowy, przebudowy. Obecnie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Stara Wieś
1 980 000 zł 161 m2 12 298 zł/m2

Dom na sprzedaż Stara Wieś

Stara Wieś, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012
D-86834-4 | 2026-04-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza | komfort, przestrzeń i energooszczędność pod Warszawą Na sprzedaż...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żelechów
1 099 000 zł 106 m2 10 368 zł/m2

Dom na sprzedaż Żelechów

Żelechów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026
D-92681-6 | 2026-04-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026

Na sprzedaż funkcjonalny i energooszczędny dom parterowy o powierzchni 106 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Żelechów....

kontakt zobacz ofertę