rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
2 500 000 zł 185 m2 13 479 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2026
D-90734-12 | 2026-03-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2026

Przedstawiamy nowoczesną i funkcjonalną ofertę domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowaną doskonałej i zielonej części Wawra, idealną dla osób...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
Dom na sprzedaż Michałowice
1 850 000 zł 450 m2 4 111 zł/m2

Dom na sprzedaż Michałowice

Michałowice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1996
D-84880-4 | 2024-10-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1996

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w centralnej części Michałowic. Doskonała lokalizacja zaledwie 1,2 km do stacji WKD...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Stara Wieś
2 220 000 zł 310 m2 7 161 zł/m2

IDEALNY DLA DWÓCH RODZIN !!!

Stara Wieś, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 2008
D-84682-4 | 2024-08-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 2008

Wyjątkowa Oferta! Dom Wolnostojący na Sprzedaż w Zielonej Okolicy Starej Wsi Jeżeli marzysz o przestronnym, komfortowym domu w malowniczym...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Kanie
1 700 000 zł 163 m2 10 429 zł/m2

Dwa domy w cenie jednego - Kanie

Kanie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021
D-84540-4 | 2024-07-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021

Dom wolnostojący w zabudowie szkieletowej (kanadyjczyk) o powierzchni 160 m2. Działka ma powierzchnię ok. 1400 m2. Nieruchomość w stanie...

kontakt zobacz ofertę