rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
1 950 000 zł 250 m2 7 800 zł/m2

Willa Zosieńka

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1928
D-88959-5 | 2026-05-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1928

Zabytkowa willa w której rozpoczęto prace remontowe i modernizacyjne. Trzy kondygnacje oraz piwnica pod całym budynkiem wykorzystane na zaplecze...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
3 290 000 zł 600 m2 5 483 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-18758-6 | 2015-08-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

REZYDENCJA Z BAJECZNYM OGRODEM . Do sprzedania rezydencja w północnym Milanówku. Budynek usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Drybus
448 000 zł 110 m2 4 073 zł/m2

Dom na sprzedaż Drybus

Drybus, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1981
D-4471-14 | 2015-08-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1981

Siedlisko na pieknej czterohektarowej działce. Budynek pietrowy. Za domem znajdują się dwa stawy. Miejsce idelalne dla osób ceniących spokój i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
685 000 zł 200 m2 3 425 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005
D-18384-5 | 2015-08-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005

Ładny parterowy dom z użytkowym poddaszem usytuowany w północnej części Milanówka. Wygodny rozkład pomieszczeń. Na parterze znajduje się duży...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
2 490 000 zł 300 m2 8 300 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1931
D-16610-0 | 2015-07-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1931

Do sprzedania dom z duszą pobudowany w latach trzydziestych,oryginalna stolarka oraz piec na podłogach parkiety .Dom odnowiony w środku ...

kontakt zobacz ofertę