rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Międzyborów
1 520 000 zł 110 m2 13 818 zł/m2

Dom 110m2 Międzyborów

Międzyborów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-90825-6 | 2026-04-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Do zakupu dom wolnostojący o powierzchni ok. 110 m, położony na przestronnej działce o powierzchni ok. 1335 m Międzyborowie. Parter domu tworzy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
550 000 zł 130 m2 4 231 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1936
D-17900-5 | 2015-10-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1936

Do sprzedaania dom przedwojenny o pow. 130 m2, położony w leśno-parkowej części Milanówka na uroczej działce o pow. 1280 m2. Kilka lat temu dom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Radonie
790 000 zł 200 m2 3 950 zł/m2

Dom na sprzedaż Radonie

Radonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-18821-6 | 2015-09-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Dom wolnostojacy w Radoniach gm. Grodzisk Maz. Powierzchnia uzytkowa 240m2. Powierzchnia całkowita 260m2. Działka 1500m2. Parter: salon, kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
499 000 zł 120 m2 4 158 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
D-18838-6 | 2015-09-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Dom wybudowany w 1980 roku z cegły, ocieplony i otynkowany, w całości podpiwniczony. Na poziomie piwnic znajduje się garaż oraz kotłownia z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
390 000 zł 88 m2 4 432 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1954
D-18508-5 | 2015-09-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1954

Parterowy dom o pow. ok. 80 m2 usytuowany na pięknej działce o pow. 1399 m2 w doskonałej lokalizacji Milanówka. Dom składa się z 2 pokoi, widnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Musuły
690 000 zł 156 m2 4 429 zł/m2

Dom na sprzedaż Musuły

Musuły, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008
D-18827-6 | 2015-09-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008

Dom parterowy z użytkowym poddaszem z bala o pow. 135,80 m2 usytuowany przy drodze asfaltowej. Parter: wiatrołap, salon z kominkiem i wyjsciem...

kontakt zobacz ofertę