rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Kałęczyn
6 500 000 zł 600 m2 10 833 zł/m2

Gotowy biznes przy Grodzisku Maz.

Kałęczyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2000
D-92044-6 | 2025-12-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2000

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący obiekt o powierzchni ok. 600 m na działce 4100 m, z ugruntowaną pozycją na rynku i stałą bazą klientów. Idealny...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Milanówek
1 100 000 zł 187 m2 5 873 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956
D-85745-5 | 2024-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956

Do sprzedania połowa bliźniaka w Milanówku! Nieruchomość w dobrej lokalizacji 200 metrów od WKD Kazimierówka, Działka 1047 m2, budynek z 1956...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Bieganów
620 000 zł 130 m2 4 846 zł/m2

Dom na sprzedaż Bieganów

Bieganów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-90338-6 | 2024-10-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Poszukujesz domu w spokoju, zieleni... ten jest dla Ciebie. Dom pasywny z rekuperacją mechaniczną, projektu ERDOL 3,o powierzchni 130m2....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Szczęsne
1 065 000 zł 135 m2 7 889 zł/m2

Komfortowy Bliźniak

Szczęsne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2024
D-90358-6 | 2024-10-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2024

Do sprzedania 1/2 bliźniaka w urokliwej miejscowości Szczęsne. Nieruchomość położona jest w świetnej lokalizacji, została solidnie wykonana, ma...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 650 000 zł 150 m2 11 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2017
D-84881-4 | 2024-10-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2017

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom wykończony w wysokim standardzie, który łączy funkcjonalność z wygodą, tworząc idealną przestrzeń do życia....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 449 000 zł 180 m2 8 050 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1950
D-86550-5 | 2024-10-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1950

Parterowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, położony w najpiękniejszej, północnej, parkowej części Milanówka. Najbliższe sąsiedztwo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Radonie
2 990 000 zł 236 m2 12 691 zł/m2

Wyjątkowy dom o wysokim standardzie

Radonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2020
D-90366-6 | 2024-10-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2020

Na sprzedaż oferujemy przepiękny dom z 2020 roku, wykończony w wysokim standardzie. Dom położony jest w spokojnej i prestiżowej okolicy, idealnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Adamowizna
1 049 000 zł 180 m2 5 828 zł/m2

Dom na sprzedaż Adamowizna

Adamowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000
D-90360-6 | 2024-10-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu położonego w malowniczej Adamowiźnie. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla osób...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
5 200 000 zł 1 400 m2 3 714 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1998
D-84877-4 | 2024-10-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1998

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego, kompleksowego obiektu biurowo-magazynowego! Przedstawiamy wyjątkową ofertę, która łączy funkcjonalność,...

kontakt zobacz ofertę