rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Tłuste
985 000 zł 179 m2 5 503 zł/m2

Dom wielorodzinny

Tłuste, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005
D-89415-6 | 2024-01-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005

Przedstawiam Państwu przestronny dom o doskonałej lokalizacji w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Ta urokliwa nieruchomość jest idealna dla tych,...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Chrzanów Mały
1 399 000 zł 165 m2 8 479 zł/m2

Solidnie wykonany

Chrzanów Mały, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-88749-5 | 2026-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
1 780 000 zł 191 m2 9 319 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016
D-90536-6 | 2024-11-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016

Nowoczesny, umeblowany dom na malowniczym osiedlu w Książenicach. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
960 000 zł 85 m2 11 294 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
D-86668-5 | 2024-11-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Połowa bliźniaka o powierzchni 85 m2 usytuowanego w południowej części Milanówka. Działka ma powierzchnię 570 m2 - znajduje się na niej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
1 050 000 zł 155 m2 6 754 zł/m2

Dom wolnostojący w Osowcu

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90373-6 | 2024-11-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż: Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Osowiec, gm. Żabia Wola. Powierzchnia domu: Całkowita: 155,47 m Użytkowa: 134,95...

kontakt zobacz ofertę