rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Osowiec
1 150 000 zł 131 m2 8 779 zł/m2

WYGODNY DOM TUŻ POD LASEM !!!

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-86940-4 | 2026-05-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni 130 m, usytuowana w cichej i zielonej okolicy w pobliżu Grodziska Mazowieckiego. Inwestycja...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Chrzanów Mały
1 399 000 zł 165 m2 8 479 zł/m2

Solidnie wykonany

Chrzanów Mały, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-89018-5 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
700 000 zł 247 m2 2 834 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1985
D-64305-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1985

Dom w północnej części Milanówka. Budynek wolno stojący z lat 80-tych, po generalnym remoncie, położony na ładnie zagospodarowanej działce o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Mościska
350 000 zł 105 m2 3 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Mościska

Mościska, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007
D-64304-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007

Zamieszkaj w Mościskach w otoczeniu lasów. Dom z bala usytuowany na wyjątkowej i kształtnej działce 3718 m2 o charakterze leśnym.  Budynek...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Władków
459 000 zł 119 m2 3 857 zł/m2

Dom na sprzedaż Władków

Władków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-64262-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

Dom parterowy w stanie deweloperskim w okolicy Grodziska Mazowieckiego. Budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 119 m2, wybudowany w 2016...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Boża Wola
610 000 zł 182 m2 3 352 zł/m2

Dom na sprzedaż Boża Wola

Boża Wola, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016
D-64269-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016

Zamieszkaj w Bożej Woli - 5 KM od Błonia ! Nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150 m2 wybudowany na działce 1000 m2. PARTER : -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
630 000 zł 200 m2 3 150 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016
D-64253-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej. Nieruchomość budowana w technogii tradycyjnej z wysokiej jakości materiałów...

kontakt zobacz ofertę