rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Chrzanów Mały
1 399 000 zł 165 m2 8 479 zł/m2

Solidnie wykonany

Chrzanów Mały, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-89018-5 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Zaręby
1 500 000 zł 140 m2 10 714 zł/m2

Dom na sprzedaż Zaręby

Zaręby, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003
D-87329-6 | 2021-11-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003

Do sprzedaży SIEDLISKO Z DOMEM wolnostojącym na dużej działce o powierzchni 1,376 ha, w Zarębach, gmina Żabia Wola. Dom z 2003 roku, ładnie...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Kozery
499 000 zł 149 m2 3 349 zł/m2

Dom na sprzedaż Kozery

Kozery, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1997
D-64628-0 | 2018-03-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1997

Dom dwurodzinny położony na obrzeżu Grodziska Mazowieckiego, na ładnie zagospodarowanej działce. Dom posiada 8 pokoi i dwie łazienki....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
560 000 zł 160 m2 3 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-62682-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Proponujemy Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka, położonego na działce o powierzchni 500 m2 Budynek o nowoczesnej architekturze o pow....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
550 000 zł 160 m2 3 438 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-64080-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
560 000 zł 160 m2 3 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-64083-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
560 000 zł 160 m2 3 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-62709-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
450 000 zł 160 m2 2 813 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-64259-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

Zamieszkaj w południowej części Milanówka !  Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 m2 położony na zagospodarowanej działce 800...

kontakt zobacz ofertę